Przejdź do treści
MENU
CLOSE
Futbol
Młodzieżowe turnieje piłkarskie
Turnieje piłkarskie dla seniorów
PIŁKA RĘCZNA
KATALOG
O nas
Euro-Sportring
Historia
Zarząd
Bring a friend
Euro-Sportring-Cam
KONTAKT
Język / LANGUAGE:
<i class="fas fa-chevron-right"></i>English
<i class="fas fa-chevron-right"></i>Nederlands
<i class="fas fa-chevron-right"></i>Polski
<i class="fas fa-chevron-right"></i>České
<i class="fas fa-chevron-right"></i>Dansk
<i class="fas fa-chevron-right"></i>Français
<i class="fas fa-chevron-right"></i>Deutsch
<i class="fas fa-chevron-right"></i>Magyar
<i class="fas fa-chevron-right"></i>Italiano
<i class="fas fa-chevron-right"></i>Español
<i class="fas fa-chevron-right"></i>Svenska
<i class="fas fa-chevron-right"></i>Українська
Idź
confirm email
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
News
FAQ
UEFA Respect
Zamów katalog
Znajdź turniej
Oddzwoń do mnie
Kontakt
Turnieje piłki ręcznej
WYBIERZ KRAJ
Austria
Belgia
Chorwacja
Czechy
Dania
Francja
Niemcy
Włochy
Holandia
Polska
Hiszpania
Wielka Brytania
Austria
Dania
Holandia
Belgia
Francja
Polska
Chorwacja
Niemcy
Hiszpania
Czechy
Włochy
Wielka Brytania
Filtr:
Kategorie wiekowe
-Wszystkie-
Orlik Dziewczyny (G11)
Młodzik Dziewczyny (G12)
Młodzik Dziewczyny (G13)
Trampkarz Dziewczyny (G15)
Junior młodszy Dziewczyny (G17)
Junior Dziewczyny (G18)
Żak (U8)
Żak (U9)
Orlik (U10)
Orlik (U11)
Młodzik (U12)
Młodzik (U13)
Trampkarz (U14)
Trampkarz (U15)
Junior młodszy (U16)
Junior młodszy (U17)
Junior (U19)
Kobiety (W-O)
U07
Women (W-O/7)
Weterani (M45/7)
Termin
-Wszystkie-
Dzień Wniebowstąpienia
Jesień
Wielkanoc
Czerwiec
Przedwiosnie maj
Lato
Zielone Świątki
Country
-Wszystkie-
Austria
Belgia
Chorwacja
Czechy
Dania
Francja
Niemcy
Włochy
Holandia
Polska
Hiszpania
Anglia
Węgry
Nazwa turnieju
Wyszukaj
Brabant Boys Cup
Dzień Wniebowstąpienia
,
10 - 11 Maj 2024
Schijndel -
Holandia
Żak (U9), Orlik (U10), Orlik (U11), Młodzik (U12), Młodzik (U13), Trampkarz (U14), Trampkarz (U15), Junior młodszy (U17), Junior (U19)
Więcej
Dostępny
Veluwe Trophy
Dzień Wniebowstąpienia
,
10 - 11 Maj 2024
Hattem + Wapenveld -
Holandia
Młodzik Dziewczyny (G13), Trampkarz Dziewczyny (G15), Junior młodszy Dziewczyny (G17), Orlik (U11), Młodzik (U12), Młodzik (U13), Trampkarz (U15), Junior młodszy (U16), Junior młodszy (U17)
Więcej
Dostępny
Rhein-Main Pokal
Dzień Wniebowstąpienia
,
10 - 11 Maj 2024
Frankfurt - Neu Isenburg -
Niemcy
Żak (U9), Orlik (U11), Młodzik (U12), Młodzik (U13), Trampkarz (U15), Junior młodszy (U17)
Więcej
Dostępny
Bavaria Cup
Dzień Wniebowstąpienia
,
11 - 12 Maj 2024
Karlsfeld -
Niemcy
Żak (U9), Orlik (U10), Orlik (U11), Młodzik (U12), Młodzik (U13), Trampkarz (U15)
Więcej
Dostępny
Mozart Trophy
Zielone Świątki
,
18 - 19 Maj 2024
Salzburg -
Austria
Żak (U8), Żak (U9), Orlik (U10), Orlik (U11), Młodzik (U12), Młodzik (U13), Trampkarz (U15)
Więcej
Prawie pełny
Więcej turniejów