Tournaments

Select a country
Filter:
Pasen
,
05 - 08 april 2020
Blanes - Tordera - Spanje
MO15 (U15-U14), Meisjes A (G18), JO11 (U11-U10), JO12 (U12), JO13 (U13-U12), JO14 (U14), JO15 (U15 -U14), JO16 (U16), JO17 (U17-U16), JO19 (U19-U18)
Pasen
,
10 - 12 april 2020
Porec & Umag - Kroatië
JO10, JO11 (U11-U10), JO12 (U12), JO13 (U13-U12), JO14 (U14), JO15 (U15 -U14), JO17 (U17-U16), JO19 (U19-U18)
Pasen
,
10 - 12 april 2020
Rimini - Italië
JO9 (U09 - U08), JO10, JO11 (U11-U10), JO12 (U12), D-junioren A-B (U13 AB) , JO14 (U14), C-junioren A-B (U15 AB) , JO16 (U16), B-junioren A-B (U17 AB), JO19 (U19-U18)
Pasen
,
10 - 12 april 2020
Blanes - Tordera - Spanje
MO15 (U15-U14), MO17 (U17-U16), JO10, JO11 (U11-U10), JO12 (U12), JO13 (U13-U12), JO14 (U14), JO15 (U15 -U14), JO17 (U17-U16), JO19 (U19-U18)
Pasen
,
11 - 12 april 2020
Hasselt - België
JO10, JO11 (U11-U10), JO12 (U12), JO13 (U13-U12), JO14 (U14), JO15 (U15 -U14), JO17 (U17-U16), JO19 (U19-U18)
Pasen
,
11 - 12 april 2020
Imbsheim - Frankrijk
JO9 (U09 - U08), JO11 (U11-U10), JO12 (U12), JO13 (U13-U12), JO15 (U15 -U14), JO17 (U17-U16)
Pasen
,
11 - 12 april 2020
Oostende - België
JO11 (U11-U10), JO12 (U12), JO13 (U13-U12), JO14 (U14), JO15 (U15 -U14), JO16 (U16), JO17 (U17-U16), JO19 (U19-U18)
Pasen
,
11 - 12 april 2020
Prague - Tsjechië
JO11 (U11-U10), JO12 (U12), JO13 (U13-U12), JO14 (U14), JO15 (U15 -U14), JO17 (U17-U16), JO19 (U19-U18)
Pasen
,
11 - 12 april 2020
München - Duitsland
JO10, JO11 (U11-U10), JO12 (U12), JO13 (U13-U12), JO14 (U14), JO15 (U15 -U14), JO17 (U17-U16), JO19 (U19-U18)
Pasen
,
11 - 12 april 2020
Berghem-Nistelrode-Heesch - Nederland
MO13 (U13-U12), MO15 (U15-U14), MO17 (U17-U16), JO9 (U09 - U08), JO10, JO11 (U11-U10), JO12 (U12), JO13 (U13-U12), JO14 (U14), JO15 (U15 -U14), JO16 (U16), JO17 (U17-U16)
Pasen
,
11 - 12 april 2020
Karlsfeld - Duitsland
JO9 (U09 - U08), JO11 (U11-U10), JO13 (U13-U12), JO15 (U15 -U14), JO17 (U17-U16)
Pasen
,
11 - 12 april 2020
Preston PR2 1SG - Groot Brittannië
MO15 (U15-U14), MO17 (U17-U16), JO8 (U8-U7), JO9 (U09 - U08), JO10, JO11 (U11-U10), JO12 (U12), JO13 (U13-U12), JO14 (U14), JO15 (U15 -U14), JO16 (U16), JO17 (U17-U16)
Pasen
,
11 - 12 april 2020
Zwolle - Nederland
JO11 (U11-U10), JO12 (U12), JO13 (U13-U12), JO14 (U14), JO15 (U15 -U14), JO17 (U17-U16)
Pasen
,
11 - 12 april 2020
Almere - Nederland
MO13 (U13-U12), MO15 (U15-U14), MO17 (U17-U16), JO10, JO11 (U11-U10), JO12 (U12), JO13 (U13-U12), JO14 (U14), JO15 (U15 -U14), JO16 (U16), JO17 (U17-U16), JO19 (U19-U18)
Pasen
,
11 - 12 april 2020
Ketsch & Reilingen (region Heidelberg) - Duitsland
JO9 (U09 - U08), JO11 (U11-U10), JO12 (U12), JO13 (U13-U12), JO15 (U15 -U14), JO17 (U17-U16)
Pasen
,
14 - 16 april 2020
Blanes - Tordera - Spanje
MO17 (U17-U16), JO11 (U11-U10), JO13 (U13-U12), JO15 (U15 -U14), JO17 (U17-U16), JO19 (U19-U18)
,
01 - 03 mei 2020
Rimini - Italië
JO9 (U09 - U08), JO10, JO11 (U11-U10), JO12 (U12), JO13 (U13-U12), JO14 (U14), JO15 (U15 -U14), JO16 (U16), JO17 (U17-U16)
Hemelvaart
,
21 - 23 mei 2020
Aalborg - Denemarken
MO11 (U11-U10), MO13 (U13-U12), MO15 (U15-U14), Meisjes A (G18), JO9 (U09 - U08), JO10, JO11 (U11-U10), JO12 (U12), JO13 (U13-U12), JO14 (U14), JO15 (U15 -U14), JO16 (U16), JO17 (U17-U16)
Hemelvaart
,
22 - 23 mei 2020
Hamont - België
JO11 (U11-U10), JO12 (U12), JO13 (U13-U12), JO14 (U14), JO15 (U15 -U14), JO17 (U17-U16), JO19 (U19-U18)
Hemelvaart
,
22 - 23 mei 2020
Poperinge - België
JO11 (U11-U10), JO13 (U13-U12), JO15 (U15 -U14), JO17 (U17-U16)
Hemelvaart
,
22 - 23 mei 2020
Bensheim - Duitsland
JO11 (U11-U10), JO13 (U13-U12), JO15 (U15 -U14), JO17 (U17-U16), JO19 (U19-U18)
Hemelvaart
,
22 - 23 mei 2020
Schijndel - Nederland
JO9 (U09 - U08), JO11 (U11-U10), JO12 (U12), JO13 (U13-U12), JO14 (U14), JO15 (U15 -U14), JO17 (U17-U16), JO19 (U19-U18)
Hemelvaart
,
22 - 23 mei 2020
Hattem - Nederland
MO13 (U13-U12), MO15 (U15-U14), MO17 (U17-U16), JO11 (U11-U10), JO13 (U13-U12), C-junioren A-B (U15 AB) , JO17 (U17-U16)
Hemelvaart
,
22 - 23 mei 2020
Rosmalen - Nederland
MO13 (U13-U12), MO15 (U15-U14), MO17 (U17-U16), Dames (W-O)
Mei
,
23 - 24 mei 2020
Preston - Groot Brittannië
MO13 (U13-U12), MO15 (U15-U14), MO17 (U17-U16), JO8 (U8-U7), JO9 (U09 - U08), JO10, JO11 (U11-U10), JO12 (U12), JO13 (U13-U12), JO14 (U14), JO15 (U15 -U14)
Pinksteren
,
30 - 31 mei 2020
Wolfsberg - Oostenrijk
JO10, JO11 (U11-U10), JO12 (U12), JO13 (U13-U12), JO14 (U14), JO15 (U15 -U14)
Pinksteren
,
30 - 31 mei 2020
Brumath - Frankrijk
JO11 (U11-U10), JO12 (U12), JO13 (U13-U12), JO15 (U15 -U14), JO17 (U17-U16)
Pinksteren
,
30 - 31 mei 2020
Krefeld - Duitsland
JO11 (U11-U10), JO12 (U12), JO13 (U13-U12), JO15 (U15 -U14), JO17 (U17-U16), JO19 (U19-U18)
Pinksteren
,
30 - 31 mei 2020
Kattenbos - Lommel - België
JO10, JO11 (U11-U10), JO12 (U12), JO13 (U13-U12), JO15 (U15 -U14), JO17 (U17-U16), JO19 (U19-U18)
Pinksteren
,
30 - 31 mei 2020
Porec & Umag - Kroatië
JO9 (U09 - U08), JO10, JO11 (U11-U10), JO12 (U12), JO13 (U13-U12), JO14 (U14), JO15 (U15 -U14), JO17 (U17-U16)
Pinksteren
,
30 - 31 mei 2020
Arnhem - Nederland
MO13 (U13-U12), MO15 (U15-U14), MO17 (U17-U16), JO10, JO11 (U11-U10), JO12 (U12), JO13 (U13-U12), JO14 (U14), JO15 (U15 -U14), JO16 (U16), JO17 (U17-U16)
Pinksteren
,
30 - 31 mei 2020
Polpenazze - Italië
JO10, JO11 (U11-U10), JO12 (U12), JO13 (U13-U12), JO14 (U14), JO15 (U15 -U14), JO17 (U17-U16)
Pinksteren
,
30 - 31 mei 2020
Gerasdorf / Vienna - Oostenrijk
JO10, JO11 (U11-U10), JO12 (U12), JO13 (U13-U12), JO15 (U15 -U14), JO17 (U17-U16)
Pinksteren
,
30 - 31 mei 2020
Günding - Duitsland
JO9 (U09 - U08), JO10, JO11 (U11-U10), JO12 (U12), JO13 (U13-U12), JO15 (U15 -U14), JO17 (U17-U16)
Pinksteren
,
30 - 31 mei 2020
Rimini - Italië
JO10, JO11 (U11-U10), JO12 (U12), JO13 (U13-U12), JO15 (U15 -U14), JO17 (U17-U16), JO19 (U19-U18)
Pinksteren
,
30 - 31 mei 2020
Bregenz - Oostenrijk
JO11 (U11-U10), JO13 (U13-U12), JO15 (U15 -U14), JO17 (U17-U16), JO19 (U19-U18)
Pinksteren
,
30 - 31 mei 2020
Praga - Tsjechië
JO10, JO11 (U11-U10), JO12 (U12), JO13 (U13-U12), JO14 (U14), JO15 (U15 -U14), JO16 (U16), JO17 (U17-U16), JO19 (U19-U18)
Pinksteren
,
30 - 31 mei 2020
Maastricht - Nederland
MO13 (U13-U12), MO15 (U15-U14), MO17 (U17-U16), Dames (W-O)
Pinksteren
,
30 - 31 mei 2020
Oostende - België
JO11 (U11-U10), JO13 (U13-U12), JO14 (U14), JO15 (U15 -U14), JO17 (U17-U16), JO19 (U19-U18)
Pinksteren
,
30 - 31 mei 2020
Maastricht - Nederland
JO11 (U11-U10), JO12 (U12), JO13 (U13-U12), JO14 (U14), JO15 (U15 -U14), JO17 (U17-U16)
Pinksteren
,
30 - 31 mei 2020
Meppel - Nederland
JO12 (U12), JO13 (U13-U12), JO15 (U15 -U14), JO17 (U17-U16), JO19 (U19-U18)
Pinksteren
,
30 - 31 mei 2020
Haderslev - Denemarken
MO13 (U13-U12), MO15 (U15-U14), MO17 (U17-U16), JO10, JO11 (U11-U10), JO12 (U12), JO13 (U13-U12), JO14 (U14), JO15 (U15 -U14), JO17 (U17-U16), JO19 (U19-U18)
Pinksteren
,
30 - 31 mei 2020
Wijhe - Nederland
JO11 (U11-U10), JO12 (U12), JO13 (U13-U12), JO14 (U14), JO15 (U15 -U14), JO17 (U17-U16)
Pinksteren
,
30 - 31 mei 2020
Blanes - Tordera - Spanje
JO11 (U11-U10), JO13 (U13-U12), JO15 (U15 -U14), JO17 (U17-U16), JO19 (U19-U18)
Pinksteren
,
30 - 31 mei 2020
Moosburg - Duitsland
JO9 (U09 - U08), JO10, JO11 (U11-U10), JO12 (U12), JO13 (U13-U12), JO15 (U15 -U14), JO17 (U17-U16)
Pinksteren
,
30 - 31 mei 2020
Salzburg - Oostenrijk
JO8 (U8-U7), JO9 (U09 - U08), JO10, JO11 (U11-U10), JO12 (U12), JO13 (U13-U12), JO15 (U15 -U14)
Pinksteren
,
30 - 31 mei 2020
Viernheim & Weinheim - Duitsland
JO11 (U11-U10), JO12 (U12), JO13 (U13-U12), JO15 (U15 -U14), JO17 (U17-U16)
Pinksteren
,
02 - 05 juni 2020
Blanes - Tordera - Spanje
MO15 (U15-U14), MO17 (U17-U16), JO13 (U13-U12), JO15 (U15 -U14), JO17 (U17-U16), JO19 (U19-U18)
Juni
,
12 - 13 juni 2020
Umag - Kroatië
JO10, JO11 (U11-U10), JO12 (U12), JO13 (U13-U12), JO14 (U14), JO15 (U15 -U14), JO17 (U17-U16)
Juni
,
12 - 14 juni 2020
Schruns-Tschagguns - Oostenrijk
JO11 (U11-U10), JO12 (U12), JO13 (U13-U12), JO14 (U14), JO15 (U15 -U14), JO17 (U17-U16)
Juni
,
13 - 14 juni 2020
Zwolle - Nederland
JO11 (U11-U10), JO13 (U13-U12), JO15 (U15 -U14), JO17 (U17-U16), JO19 (U19-U18)
Juni
,
13 - 14 juni 2020
Dornbirn - Oostenrijk
JO10, JO11 (U11-U10), JO13 (U13-U12), JO15 (U15 -U14), JO17 (U17-U16)
Zomer
,
21 - 24 juni 2020
Blanes - Tordera - Spanje
JO10, JO11 (U11-U10), JO13 (U13-U12), JO14 (U14), JO15 (U15 -U14), JO16 (U16), JO17 (U17-U16)
Zomer
,
23 - 25 juni 2020
Siófok & Székesfehérvár - Hongarije
JO9 (U09 - U08), JO10, JO11 (U11-U10), JO12 (U12), JO13 (U13-U12), JO15 (U15 -U14), JO17 (U17-U16), JO19 (U19-U18)
,
03 - 05 juli 2020
Wrocław - Polen
MO11 (U11-U10), MO13 (U13-U12), MO15 (U15-U14), JO8 (U8-U7), JO9 (U09 - U08), JO10, JO11 (U11-U10), JO12 (U12), JO13 (U13-U12), JO14 (U14), JO15 (U15 -U14), JO17 (U17-U16), JO19 (U19-U18)
Herfst
,
12 - 15 oktober 2020
Blanes - Tordera - Spanje
MO13 (U13-U12), MO15 (U15-U14), MO16 (U16), Meisjes A (G18), JO11 (U11-U10), JO12 (U12), JO13 (U13-U12), JO14 (U14), JO15 (U15 -U14), JO16 (U16), JO17 (U17-U16), JO19 (U19-U18)